מפיץ ריח חשמלי

מפיץ ריח חשמלי - HRScents

מפיץ ריח חשמלי מתבסס על טכנולוגיה מתקדמת – בזכותה תוכלו לבשם כל חדר וחדר בנוחות. חדר השירותים מעלה ריחות רעים באופן קבוע? מעוניינים בריח מזמין לחנות הבגדים החדשה שלכם? בין אם הם מיועדים לבית או לחברה שלכם – מפיצי ריח חשמליים יסייעו לכם לנטרל כל ריח לא נעים תוך חסכון רב בכספים וזמן. מתעניינים בדרכי בישום יעילות? צרו קשר עם חברת HRScents.

חשיבותו של מפיץ ריח חשמלי

החל משעות העבודה במשרד, סיבוב בקניון ועד זמן האיכות במקלחת המרגיעה שלנו – כדי שנוכל ליהנות באמת מימים ארוכים אלו, ריח נעים או ניטרלי יהפוך אותם לנעימים הרבה יותר. עם זאת, מה קורה כאשר מתחילים להופיע ריחות לא נעימים בחדר השירותים בבית או בעבודה? ומה קורה כאשר חנות הבגדים האהובה עלינו משנה את מפיץ הריח הקבוע שלה לריח שונה לחלוטין? אין ספק שריח מחזיק בתפקיד חשוב בתפקוד היום יומי שלנו. בהתאם לכך, כדי להנעים את זמננו במרחב הציבורי בו אנו שוהים – מומלץ להתקין מפיץ ריח חשמלי.

כאשר אנו מדברים על מפיצי ריח חשמליים, הכוונה למוצר פשוט בהרבה ממה שנדמה: מכשיר זה, למעשה, בנוי כמוצר המתבסס על סוללות או חיבור לנקודת חשמל. אל מוצר זה ניתן להכניס ספריי מבושם דרך שקע מיוחד. פעם בכמה שעות – ואפילו דקות – ספריי הריח נלחץ ולאחר מכן תתפזר כמות קבועה של ספריי ברחבי החדר, תוך בישום נעים.

בהתאם לכך, מפיצי ריח חשמליים מחזיקים ביתרונות רבים: ראשית, בניגוד למפיצי ריח רגילים, באמצעות מפיץ הריח החשמלי ניתן לשלוט בכמות הספריי שמתפזר בחדר ומבשם אותו. בנוסף לכך, ובשונה ממה שנדמה, מפיצי ריח אלו אינם צורכים כמות חשמל גבוהה או דורשים תחלופה תדירה של סוללות. בפועל, ניתן להסתייע בסוללות רגילות ולאורך זמן רב, כמו גם להגדיר מראש את הזמנים בהם יתפזר הספריי בחדרים. כך, תוחלת החיים של המוצר תשמר לפרק זמן רב.

להשאיר חותם בכל חדר

מעוניינים לשמור על ריח נעים לאורך כל היום – ובאופן מדוד ועדין? בזכות מפיצי ריח המתבססים על סוללות או חיבור לחשמל, תוכלו גם אתם ליהנות מריח מבושם בחדר השינה או בעבודה שלכם. כדי להשיג פריט זה, מומלץ לפנות אל חברת HRScents – לשירות ולמוצרים אמינים ומקצועיים.

מפיץ ריח חשמלי - HRScents

מפיץ ריח חשמלי לעסקים

מפיץ ריח חשמלי לעסקים משמש בתור פתרון מקצועי, יעיל ואיכותי. למעשה, כיום ניתן למצוא אותו כמעט בכל מקום: במכון הכושר שלנו, בחנויות, בקניונים, במשרדים, בבית שלנו, בחדר השירותים – ואנחנו לא תמיד מבחינים בכך. לפעמים זהו ריח עדין מאוד, לפעמים מדובר רק בנטרול ריחות רעים, ולפעמים אנו חשים בריח שמזכיר לנו משהו, ריח שמפעיל אצלנו רגש כלשהו. אנשים רבים מדווחים שריחות מסוימים מעוררים בהם רגשות או זיכרונות ואף תגובות גופניות חזקות, כמו קצב לב מוגבר. תופעה זו נחקרה ונמצא שריחות מסוימים גרמו להפעלה של אזורים מסוימים במוח שאחראים על הרגש. כשמדובר בחללים ציבוריים, בבתי עסק או בבית הפרטי שלנו, לריח יש תפקידים ומטרות שונות: לגרום לתחושת רוגע, לעורר, להשאיר רושם, לרגש. לנו בחברת HRScents  יש עבורכם את המידע, המכשירים, מגוון ריחות לשימושים שונים, ייעוץ והכוונה, כדי שהאינטראקציה בבית העסק תתחיל בהרגשה טובה ובתחושה של השקעה ורצינות.

 

מדוע לבחור מפיץ ריח חשמלי לעסקים?

  • בתי עסק רבים עובדים שעות ארוכות ואף מסביב לשעון. יש דברים שאפשר לתכנת פעם אחת ולא להתעסק בהם יותר – זה בדיוק המקום למפיץ ריח חשמלי שעושה את פעולתו לפי ההגדרה הראשונית שלכם בלי שתצטרכו לטרוח.
  • מפיץ ריח מפעיל את ההתזה לפי זמנים מוגדרים, כך שתמיד יהיה ניחוח באוויר.
  • המשימה שלכם לפני בחירת המכשיר והריח היא מדידת השטח של המרחב, החדרים או האולם שבהם תרצו להתקין את מפיץ הריח. את כמות נוזל הריח, זמן הסוללה של המכשיר, תכנות ההפעלה וכל פרמטר אחר – אנו כבר נדע לספק עבורכם.

 

לרגש, לרגש, לרגש

אמרנו שריחות מעוררים רגשות ולפעמים אפילו זיכרונות ילדות. בכל מפגש עם חברים או לקוחות אנו רוצים להשאיר רושם חיובי, וריח הוא דרך מצוינת להפעיל את הרגש עוד לפני שהוצאנו מילה. מפיץ ריח חשמלי עושה את העבודה הזו עבורכם בקלות. תחליטו על הריח הרצוי, תדירות ההפצה, החלל שתרצו לבשם והכול מסודר. אנחנו נסייע לכם לבחור את הניחוח המתאים, מיקום התלייה של המכשיר וגודלו על פי הצרכים שלכם. כדי שכל זה יקרה, פנו אלינו ל-HRScents ונתאים לכם את המכשיר הטוב ביותר עבורכם, והרגש יבוא עם הריח.

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram