המוצרים שלנו

מפיצי הריח של HRScents

להתרגש, להיזכר, לחוות, לנשום, לחיות.

ריח הוא אחד החושים הדומיננטיים שמעורר אצלנו תחושות מיוחדות, כאלו שנשארות איתנו לאורך זמן. הקמנו את HRScents מתוך האמונה שלריח
חשיבות ענקית ביצירת חוויה בלתי נשכחת.

מטהר אויר

מטהר אוויר לבית ולעסק

ריחות וניחוחות הם מפתח משמעותי למגוון רחב מאוד של תחושות רגשות ואפילו תהליכי קבלת החלטות שמתרחשים בתוך פרק זמן של שניות ספורות במוח של כל אחד ואחת מאתנו. יש מי שיהיה יותר רגיש להופעתם של ריחות מסוימים, בעוד אחרים אפילו לא הבחינו בהם. אבל, בכל מה שנוגע לריח לא נעים, חריף וקשה לעיכול, אין מנוס ואין עוררין על הצורך למצוא פתרונות שמתאימים למצב בו אתם נמצאים. לכן, ישראלים רבים בוחרים בשנים האחרונות להשקיע כסף ומאמצים בחיפוש אחרי מטהר אוויר איכותי של מותג מוביל, שיכול לענות על כל הצרכים שלהם בקלות. מבין כל הסגנונות והריחות שקיימים כיום, החלק הארי של האוכלוסייה בוחר לדבוק במותגים מובילים אשר הוכיחו את עצמם בעלי עמידות לטווח ארוך, כמו מותג בישום האוויר הוותיקHRScents .

 

לצפייה במגוון מטהרי האוויר שלנו לחצו כאן

מטהר אוויר לבית ולעסק

מה הוא מטהר אוויר איכותי ומה הם היתרונות שלו?

מטהר אוויר איכותי הוא מוצר מבוסס בשנים האחרונות על תהליכי עבודה הכימיים ליצירת ניחוחות מדוייקים בצורה תעשייתית. אומנם, החברות הגדולות מנסות לעמוד בתקני האיכות המחמירים ביותר, להבטיח שמירה על ערכים גלובליים ירוקים ובה בעת ליצור את המוצרים הכי טובים והכי איכותיים בעולם הבישום. אך יחד עם זאת חשוב להבין שבמרבית המקרים מטהר אוויר איכותי הוא עדיין מוצר תעשייתי יחסית. היתרון של עבודה עם מטהר אוויר של חברה מקצועית, הוא אחד ויחיד, היכולת לשמור על הניחוח עמיד לאורך פרק זמן משמעותי, אל מול ריחות לא נעימים שונים שיכולים להפריע לשהייה בכל חלל פנים. ומהסיבה הזו בדיוק, לקוחות מרוצים חוזרים שוב ושוב לניחוחות שמיוצרים על בסיס תהליך כימי, אבל מספקים תוצאות מדהימות.

ללא חומרים שמזיקים לסביבה – מטהר אוויר מומלץ ירוק ואיכותי

בכל מה שנוגע ליכולות המקצועיות של חברת HRScents ליצור חומרי בישום איכותיים לבית או למשרד, החברה שומרת על סטנדרט מקצועי ללא פשרות. אנו עושים את כל המאמצים על מנת לאפשר שימוש בחומרים המבוססים על תהליך ייצור בריא ובטוח, על בסיס כל סטנדרט ייצור מסחרי של העולם המודרני.

 

מטהר אוויר לבית

אפילו עם לאורך שנים השתמשתם אך ורק במוצרי בישום וטיהור חד פעמיים, עדיין הצלחתם לשמור על שגרת טיפוח ואוורור שמתאימה לבית המגורים שלכם בצורה מושלמת. יחד עם זאת, כאשר הטכנולוגיה מתקדמת גם אתם יכולים לשפר בצורה משמעותית את האפשרות לרכוש מטהר אוויר לבית שמתאים לחיים במאה ה-21. בין שמדובר על רכישה של מטהר אוויר חשמלי ובין שמדובר על רכישה של חומרי בישום מתקדמים, אתם לא יכולים להקל ראש בהחלטה וחשוב לבחור את המוצרים שלכם על בסיס המוניטין החיובי של מותגים שונים ועל בסיס הניסיון המקצועי שלהם. אם כבר את המשקיעים את הכסף, הציפייה היא לקבל את המוצר המושלם שמבטיח לכם את איכות החיים האופטימלית לכל בית, כפי שניתן לצפות ולקבל ברכישה של מוצרים ממותג HRScents הוותיק והמנוסה.

למה חשוב לרכוש מטהר אוויר לבית? שלוש סיבות מעולות

הרכישה של מטהר אוויר לבית המגורים כי לא סתם עוד החלטה שרירותית. קודם כל ולפני הכל מדובר על מוצר שמאפשר לכם לשמור על חדרי המגורים בתנאים הכי נוחים והכי נעימים לכל בני המשפחה. יחד עם זאת, יש פה גם אלמנט של היגיינה שחשוב מאוד לתת עליו את הדעת, במיוחד בחדרי שירותים ומקלחות. אי אפשר להתעלם מריחות הגוף, ואי אפשר לא לטפל בבעיה של ריח גוף חריף בחדרים מסוימים בבית. לצד זאת, אתם רוצים לרכוש מטהר אוויר לבית גם לטובת אירועים מיוחדים, מה שיכול להכניס ממד נוסף של עניין לארוחות ערב יוקרתיות וחשובות שאתם אורחים לטובת כל בני המשפחה או החברים הקרובים שלכם.

מטהר אוויר ביתי של חברת HRScents – בחירה שמשאירה טעם של עוד

חשוב להבין, רכישה של מטהר אוויר לבית, בריחות שונים יכולה להיות רכישה מאוד שגרתית ויומיומית. יחד עם זאת, בין שאתם רוצים לרכוש חומרים בעלי ניחוח חזק יותר או פחות הוא מבין שאתם פשוט רוצים ליצור את הריח האופייני לבית שלכם, כדאי לעשות זאת על בסיס שימוש בחומרים של חברות מקצועיות ומתקדמות, שיכולות לספק שירותים איכותיים לכל דורש ולהתאים עבורכם מפיץ ריח לבית שמתאים לכם. זוהי בדיוק הסיבה לבחור בשירותים של חברת HRScents  אשר מאפשרת ללקוחותיה קטלוג מוצרים רחב באיכות היצור הכי טובה שיש

Facebook
WhatsApp
Email
Telegram