מטהר אוויר חשמלי

מטהר אוויר חשמלי

מטהר אוויר חשמלי ישרת אתכם נאמנה ויבשם כל חדר וחדר כראוי: חדר השינה מאובק ומעלה ריח לא נעים? ניקו את חדר השירותים בעבודה והשאירו ריח חזק של כלור? בין אם בבית, בעבודה או במקומות בילוי שונים – חשוב לטפל בליקויים אלו ולנטרל את הריחות החזקים. בהתאם לכך, שימוש קבוע במטהרי אוויר חשמליים יסייעו לכם במהרה וביעילות רבה. אם גם אתם מתעניינים במטהר אוויר זה, צרו קשר במהרה עם חברת HRScents.

הפונקציונליות של מטהר אוויר חשמלי

אנו מבלים את יומנו בשלל מקומות ציבוריים – החל ממקום העבודה שלנו, מוסד הלימודים ואפילו בחנויות שונות ומתחמי בילוי. עם זאת, לא תמיד מדובר בחוויה חיובית, משום שלעיתים קרובות חודרים למרחב שלנו ריחות לא נעימים כלל וכלל. כדי לנטרל את התחושה הרעה שהם מביאים עמם, רצוי לברר מה הם הפתרונות העומדים בפנינו? מטהר אוויר חשמלי הוא התשובה עבורכם: מטהר אוויר זה הוא, למעשה, מכשיר קומפקטי ומתקדם המרחיק בקלילות כל ריח מפוקפק ומפיץ במקומו ריחות מבושמים ועדינים.

כיצד מכשיר זה פועל? דרך מספר צעדים פשוטים למדי: בין אם דרך חיבור לחשמל או שמא באמצעות סוללות בגב המכשיר, תוכלו לווסת את רמת הריח שתצא – ותתפזר בחדר. בהתאם להעדפה האישית של כל אחד ואחת מכם, ניתן יהיה לשלוט בוויסות הריח בזכות טיימר. כך, כל כמה דקות או שעות יתפזר הריח המבושם – וינטרל את אי הנעימות שהופיעה קודם.

את מטהר האוויר החשמלי ניתן להתקין בכל חדר בבית או בעבודה. במילים אחרות, מכשיר זה איננו מיועד אך ורק לחדר השירותים: ניתן להתקין אותו בסלון, חדר השינה בבית, ואף בלובי וחדרי הישיבות של משרדכם. כתוצאה מכך, תוכלו ליהנות מריחות נעימים לאן שלא תפנו.

מטהר אוויר חשמלי – ריחות בלתי נשכחים

בין אם מדובר בסביבת העבודה או המרחב הביתי שלנו – על מקומות אלו לשמור על אווירה נעימה ומתפקדת. חלק בלתי נפרד מאווירה זו הוא ריח נעים. במידה וברצונכם להנעים את זמנם של האורחים והעובדים שלכם – פנו אל חברת HRScents הוותיקה ותתרשמו מהמוצרים האיכותיים שלהם.

מטהר אוויר חשמלי

מטהר אוויר חשמלי הוא פתרון קל ונוח ליצירת ניחוח נעים לאורך כל שעות היום ובלי מאמץ. מטהר האוויר עובד על פי תכנון מראש ומפיץ ריח נעים ברחבי החלל בבית, בעסק, בשירותים ובעצם, בכל מקום שנרצה. אין כמו ההרגשה שנכנסים לחדר נעים ומריח טוב, שנותן תחושת ניקיון, השקעה ואסתטיקה. בעסק מסחרי מדובר על חלק משיווק, לא פחות, כיוון שהתחושה הזו של יוקרה משפיעה על התרשמות הלקוח ועל האינטראקציה הנוצרת. תחושה לא פחות חשובה היא זו של העובדים במקום, שחשים בהשקעה בהם – כאשר מרחב העבודה הופך לנעים בהרבה. אנו בחברת HRScents מומחים בתחום מטהרי האוויר מכל הסוגים. נשמח להמליץ על המכשיר המתאים, הניחוח הכדאי לכל חלל ולהסביר על ההפעלה והתכנות.

מטהר אוויר חשמלי – למה זה כדאי?

  • מפיצי הריח החשמליים יבדו בכל זמן אותו תגדיר. כמו כן, ניתן לתכנת את ההפעלה לשעות מסוימות, לקליטת תנועה בחלל – ואף לבחור את רמת הריח בכל שעה ביום. התחושה של הגעה למשרד ריחני בבוקר, שהיה סגור כל הלילה או בסוף השבוע וכעת נעים, היא ברורה. את זה ניתן לעשות אם קיים מטהר אוויר חשמלי שתוכנת לפזר ניחוח עוד לפני שהגעתם בבוקר. וכמובן, לא רק במשרד. גם הבית הפרטי שלנו נעים יותר כשהריח טוב בלי שהתאמצנו.
  • שטחי הפיזור משתנים, ובהתאם ניתן לבחור את גודל המיכל של החומר. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון את הגודל הפיזי של מטהר האוויר – בין אם מדובר בחלל גדול או קטן. כך מטהר האוויר ישתלב כראוי ולא יבלוט.

מטהר אוויר חשמלי: אווירה היא כל הקסם

אווירה היא מושג חמקמק; מושג המורכב מהרבה פרטים קטנים בעיצוב, בצבעים, בחלל, בניחוח ובאנשים המצויים במקום. לניחוח ניתן לדאוג בקלות וללא מאמץ, כך שתמיד יופץ ריח נעים שישרה תחושה טובה של ניקיון ויוקרה. מטהר אוויר חשמלי ידאג שלא תצטרכו להתאמץ ולוודא שיש ריח טוב, אלא זה ייעשה מעצמו ללא הפסקה לפי התכנות מראש. אם החלטתם שמטהר אוויר יתאים לצרכים שלכם, פנו ל-HRScents ואנו נדאג להמליץ על המכשיר, הארומה והתוכנית הטובה ביותר עבורכם.

מבשם אוויר חשמלי

מבשם אוויר חשמלי

מבשם אוויר חשמלי עובד בשבילכם גם כשאתם לא מרגישים, גם כשאתם לא זוכרים, אבל הניחוח שהוא מפיץ בחדר עדין ומורגש תמיד. חלל מכל סוג וגודל, בבית או בבית העסק, חשוב שיהיה נעים ומזמין. הריח הוא אחד הפרמטרים המשפיעים על תחושת הנוחות, הנעימות, האווירה והרצון להישאר. כשאנו מבשמים את בית העסק אנו מראים רצינות, יוקרה, השקעה בלקוחות ובעובדים שלנו. כפי שנרצה שבבית הפרטי שלנו יהיה ניחוח נעים ומזמין, נרצה לייצר את אותה תחושה במשרד. מבשם אוויר הוא לא מותרות, הוא חשוב לא פחות מעיצוב המשרד או הבית, מההשקעה בפריטים ובריהוט. הרי הדבר הראשון שאנשים חשים בו כשהם נכנסים לחדר הוא הריח. אם הריח לא נעים, ממילא הם לא יישארו מספיק זמן כדי להבחין בכל השאר. לנו ב-HRScents יש פתרונות בישום אוויר חשמליים מכל סוג, גודל וסגנון, כמו גם מגוון ריחות ארומטיים לבחירה.

מבשם אוויר חשמלי – למה זה כדאי?

מפיצי הריח החשמליים עובדים בכל זמן שתגדירו, וניתן לתכנת את ההפעלה לשעות מסוימות, לקליטת תנועה במרחב, ואף לבחור את רמת הריח בכל עת. התחושה של הגעה למשרד ריחני בבוקר, שהיה סגור כל הלילה או בסוף השבוע וכעת נעים, היא ברורה. את זה ניתן לעשות אם קיים מבשם אוויר חשמלי שתוכנת לפזר ניחוח עוד לפני שהגעתם בבוקר. וכמובן, לא רק במשרד. גם הבית הפרטי שלנו נעים יותר כשהריח טוב בלי שהתאמצנו.

מבשמים את האוויר

בעבר נהגנו לחשוב שמטהרי אוויר מיועדים לחדר השירותים בלבד, ודאגנו למיכל תרסיס שיהיה שם לכל מקרה. היום כבר ברור שניחוח הוא סוג של עיצוב אווירה, של איכות חיים על בסיס קבוע בכל מקום. זו הסיבה שהיום אנו עושים שימוש במכשירים שמבשמים את החלל ואפילו בלי שנצטרך לזכור לעשות זאת. מבשם אוויר חשמלי עושה עבורנו את העבודה על פי תוכנית שלנו בזמן שנרצה מראש ובכל חלל. גם מגוון הריחות היום הוא רב מבעבר. ככה מבשמים היום. לייעוץ בנושא בישום אוויר חשמלי לבית או לבית העסק, פנו אלינו לחברת HRScents ואנו נתאים לכם את המכשירים המתאימים במקצועיות ובאדיבות.

מבשם אוויר אוטומטי

גם לכם נמאס מכל אותם הריחות הלא נעימים והאווירה העכורה אותה הם יוצרים? מעכשיו אתם ממש לא חייבים לסבול, פניה אל חברת HRScents תעניק לכם את יכולת ההתמודדות היעילה ביותר עם מפגע זה – מבשם אוויר אוטומטי. כלי חדשני זה יוצר בטכנולוגיות החדישות והחכמות ביותר והינו אחראי על יצירתה של אווירה נינוחה ונעימה, נקיה ומסודרת בכל מקום שרק תרצו. חשוב לציין כי קיים מגוון רחב של ריחות עדינים ונעימים אשר ניתן יהיה להתאים להעדפות האישיות שלכם ולחללים בהם תרצו להציב את אותו כלי חיוני. 

מה שצריך לדעת על מבשם אוויר אוטומטי

  • מבשם אוויר אוטומטי פועל באופן עצמאי. בכך הוא מפיז כמות מסוימת מהחומר הריחני מידי זמן קצוב. 
  • על הכמות המשתחררת בכל לחיצה והתדירות של אותה הלחיצה – אתם למעשה שולטים. בכל תוכלו לווסת את עוצמת פעילותו ומשך הזמן בין לחיצה ללחיצה. 
  • מומלץ יהיה לוודא כי אתם יכולים ליהנות משירות תמיכה ותחזוקה שוטף אשר יבטיח את העובדה כי מפיצי הריח שבחרתם משלימים את עבודתם על הצד הטוב ביותר. 
  • ניתן יהיה להתאים למבשם האוויר שלכם את תמציות הבושם ושמני הריח האיכותיים ביותר מאת היצרנים הטובים מכל רחבי העולם. וודאו כי החומרים הללו עומדים בתקני IFRA, ISO, ו-MSDS. זאת, על מנת לשמור על בטיחותכם ובריאות כל הסובבים אתכם. 
  • חשוב לציין כי מכשירים חדישים ומתקדמים אלו יכולים להתאים למגוון רחב של חללים ואזורים. בין אם מדובר על בית פרטי, חדרי שירותים, לובי לבניין, מעלית, חדרי ישיבות, מסדרונות, חללי עבודה פתוחים ואפילו חנויות וכיתות חוגים. 

בוחרים בעולם ריחני ונעים יותר 

חברת HRScents שמחה לעמוד לשירותכם ולסייע בהפיכת העולם שלכם לנעים וריחני הרבה יותר. אין סיבה להמשיך ולסבול מריחות רעים, פנו אל חברתנו והבטיחו את יצירתה של הסביבה המסודרת והנינוחה ביותר בכל חדר שרק תרצו. לקבלת פרטים נוספים ובחירתם של הריחות המגוונים העומדים בפניכם, צרו קשר עם חברנו כבר היום. 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram